Hotele


Nagłośnienie i instalacje audiowizualne dla hoteli.

hotele

Od dawna obecność fachowo skonstruowanego muzycznego tła, doceniają koncerny sieci odzieżowych. Znając wyniki badań, które dowodzą, że umiejętnie dobrana do grupy docelowej playlista ma wpływ na zwiększenie sprzedaży, z powodzeniem stosują taką praktykę zdobywania i utrzymania klienta.

Odpowiednio zaprojektowany i wykonany system nagłośnieniowy, pomaga wykreować pożądany wizerunek hotelu, podnosząc jednocześnie jego prestiż i czyniąc bardziej komfortowym dla klienta. Właściciele hoteli wiedzą, że klimat panujący w jego wnętrzu, ma ogromny wpływ na to, czy klienci do niego wrócą. W większości podobnych obiektów nie może zabraknąć również sal konferencyjnych z instalacją audiowizualną. W przypadku spotkań firmowych lub podobnych wydarzeń jest to decydujący element.

 Standardowe systemy nagłośnienia hoteli oparte są na strefowych systemach, wykonanych w technologii 100V, które są przystosowane do długotrwałej, wielogodzinnej pracy bez bezpośredniego nadzoru. Zatem mają ogromną przewagę nad sprzętem, który nie jest przeznaczony do instalacji w obiektach komercyjnych lecz do użytku domowego przez parę godzin dziennie. Odznaczają się także kompaktowością i wysoką funkcjonalnością, pozwalającą na dostosowanie do indywidualnych potrzeb obiektu.